18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2024-05-06, 17:42
Jeśli to prawda, to skrzynka bananów dla Sądu Najwyższego w Zimbabwe.

~Velture

2024-05-06, 17:43
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli to prawda, to skrzynka bananów dla Sądu Najwyższego w Zimbabwe.



pie**olę murzynów którzy wybijają białych rolników dla zabawy. Skrzynka trutki na szczury dla nich i oby każdy biały wypie**olił stamtąd. Zresztą już błagają aby biali wrócili.
Nie ma ro związku z 2 czarnymi pedałami z fotki.

wtyu

2024-05-06, 17:44

pazuzu

2024-05-06, 17:56
Szkoda ze tego nie ma w Polsce. Dla wszystkich par nawet hetero, mamy ok 15% bezpłodnych par to szybko byśmy pozbyli się problemu przeludnienia :-)

dżonyłojlker

2024-05-06, 17:57
Velture napisał/a:

pie**olę murzynów którzy wybijają białych rolników dla zabawy.



Małpy są u siebie, problem polega na tym, że biali nie ubijają małp, które znajdują się poza Afryką.

Love_is_Love

2024-05-06, 18:42
Fajna bajeczka, taka nie za mądra. Skoro Sąd Najwyższy podważa ten związek, to w jaki sposób miałoby dojść do zawarcia małżeństwa?

Veni_Vidi

2024-05-06, 18:48
hahahaha Ciekawe ile zapomogi będą pobierać na swoje bachory? A nie, czekaj... Zapomogi są tylko dla "normalnych". Wychodzi na to, że ta nienawiść to z zazdrości o r*chanie skoro nie ma z tego kasy.

RobDeMay

2024-05-06, 19:11
Velture napisał/a:

pie**olę murzynów którzy wybijają białych rolników dla zabawy. Skrzynka trutki na szczury dla nich i oby każdy biały wypie**olił stamtąd. Zresztą już błagają aby biali wrócili.
Nie ma ro związku z 2 czarnymi pedałami z fotki.



Posypali głowę popiołem bo zdychają z głodu i oferują białym rolnikom dzierżawę ziemi na 99 lat. A w 2015 bodajże podpisali jakas umowę z bialorusia, żeby im w rolnictwie pomogli. Mądry murzyn po szkodzie xD

Janko

2024-05-06, 19:11
I niech się psy j***ne jebią bo tyle im k***a ch*jom zostało

el...........ss

2024-05-06, 20:11
No dobra, ale czym oni komu szkodzą, że zasługują na śmierć? Chcą, to niech się u siebie w domu grzdylą, mam na to wyj***ne jaja.

Tylko przypomnę, że na wolności dalej łazi wielu zjebów, którzy zabili innych ludzi na drogach i nie ponieśli konsekwencji...

baronturbina

2024-05-06, 20:31
eliveruss napisał/a:

No dobra, ale czym oni komu szkodzą, że zasługują na śmierć? Chcą, to niech się u siebie w domu grzdylą, mam na to wyj***ne jaja.
Tylko przypomnę, że na wolności dalej łazi wielu zjebów, którzy zabili innych ludzi na drogach i nie ponieśli konsekwencji...


Mam coś dla Ciebie! Pocztówkę muzyczną:


symptomCOVID19

2024-05-06, 20:39
SkoPio1 napisał/a:

Fajnie, ale powielasz debilizmy.



Wiesz ile warte są te weryfikowane newsy ? to już pokazali przy wirusku celebrycie z mojego nickname-u . Tam też wszystko negowali i określali jako fake również jak lekarze i wirusolodzy ostrzegali przez cudownymi eliksirami . A jak jest , to można teraz poczytać ,chociażby z akt spraw w sądach na całym świecie .

Antebot

2024-05-06, 20:40
Po co tyle czekać? Naukowcy z Sosnowca już dawno udowodnili że zapłodnienie przez dupę nie jest możliwe.