18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bul_od_bytu

2024-05-06, 21:15
To będzie 12 miesięcy ostrego pedałowania do celu :D

htp

2024-05-06, 22:06
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli to prawda, to skrzynka bananów dla Sądu Najwyższego w Zimbabwe.



To masz inteligencję na poziomie sędziego w Zimbabwe.

smc

2024-05-06, 23:17
Nie lepiej od razu opony I benzyna? Na ch*j czekać 12 miesięcy...?

dżonyłojlker

2024-05-06, 23:27
htp napisał/a:

To masz inteligencję na poziomie sędziego w Zimbabwe.






julek1947

2024-05-07, 00:11
No raczej murzyn z Zimbabwe tak nie wygląda. Ma kibol na pół gęby i bardziej przypomina małpę niż te małpy.

multiple_sprzedam_pilnie

2024-05-07, 02:42
Mnie zawsze zastanawia co się dzieje w głowach takich gejów w murzynowie czy innym kacapistanie, gdzie wiadomo, że tępią takich jak oni. Nie mogą zwyczajnie się dyskretniej pedałować nawzajem? Albo wcale, biedne nieszczęśliwe dusze... Przecież 90% użytkowników tego portalu nigdy nie dotknęło kobiety innej niż matka, jakoś żyją, nikt ich losem się nie przejmuje że może by chcieli chociaż grubego paszteta wyrwać na dyskotece. Nie może taki ciepły zwyczajnie być przegrywem w swojej wiosce? Nie, dupa kolegi była zbyt pociągająca i teraz obu zrzucą z dachu. Jak dla mnie giną za przekonania a nie swoją orientację, a w takich krajach to jest skrajna głupota, bo tam i tak władza ma wywalone na to co ludzie myślą, więc absolutnie nic nie osiągną swoim poświęceniem.

biegu86

2024-05-07, 05:43
eliveruss napisał/a:

No dobra, ale czym oni komu szkodzą, że zasługują na śmierć? Chcą, to niech się u siebie w domu grzdylą, mam na to wyj***ne jaja.
Tylko przypomnę, że na wolności dalej łazi wielu zjebów, którzy zabili innych ludzi na drogach i nie ponieśli konsekwencji...



Problem w tym, że od tego grzdylenia w domu się zaczyna. Nagle tacy niedor*chani oczekują, że wszyscy będą ten ich styl życia popierać, a nawet dotować. Później od małor*chania zaczyna im się chcieć małżeństwa zawierać i dzieci wychowywać. Wszyscy mają nagle lubieć przyjmować w dupe ku*asa raz w tygodniu, bo to takie postępowe.
Zaczynają wyłazić z gołymi ku*asami na ulicę ubrani jak bohaterowie sadomaso pedrylskich filmów, a Europa kwiczy z zachwytu.

Nieee pie**ole dziękuję, nie chcę.

outsidre

2024-05-07, 12:01
A w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub...


opółnocyuciebie

2024-05-07, 23:24
Jak już wszyscy z Zimbabwe wyjebią do Europy, to ja pojadę tam układać sobie życie.