18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek s8 przed Wrocławiem

Duczki1234 • 2024-04-24, 17:56
No i trzeba szufelką szoferöw zbierac


KosmatyHui

2024-04-24, 18:02
Bo k***a debil w ciezarowce w zestawie na ekspresowce trzyma Ci sie na zderzaku. Mialem wlasnie taka sytuacje wczoraj na s3 zwalniam juz za ciezarowka bo bedzoemy zjezdzac w zjazd, a cos sie przykorkowalo na serpentynie. A debil za nami podjezdza mi na 3 metry pod zderzak z tylu. k***a, kierowcy ciezarowek, zawodowi. Najwieksi debile.

wojtekpwse

2024-04-24, 18:04
A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać

NILE75

2024-04-24, 18:04
Ty nie pie**ol, tylko k***o jedz na tym lewym pasie.

PsikutaBezS

2024-04-24, 18:14
Liga Polskich Rodzin ma śmigłowce ???

kampton

2024-04-24, 18:20
I przez takich k***a żądnych sensacji j***nych gapiów, później korek na przeciwległym pasie na godzinę stania.

banshee

2024-04-24, 18:22
KosmatyHui napisał/a:

Bo k***a debil w ciezarowce w zestawie na ekspresowce trzyma Ci sie na zderzaku. Mialem wlasnie taka sytuacje wczoraj na s3 zwalniam juz za ciezarowka bo bedzoemy zjezdzac w zjazd, a cos sie przykorkowalo na serpentynie. A debil za nami podjezdza mi na 3 metry pod zderzak z tylu. k***a, kierowcy ciezarowek, zawodowi. Najwieksi debile.



A wiesz, że jak pakujesz się przed ciężarówkę i hamujesz, to sam sie prosisz o śmierć? Tobie się wydaje, że 40 ton się zatrzyma ot tak, bo książe w autku ważącym półtorej tony sie wj***ł i hebluje. Takich debili powinno się brać na zderzak i wieźć do następnego zjazdu. j***ny kretyn bez podstawowej wiedzy z fizyki z klasy 8. Oddaj prawo jazdy, bo zagrażasz sobie i innym.

nagrobek

2024-04-24, 18:27
prowadzisz i nagrywasz telefonem ,mega...

SpeedyG

2024-04-24, 18:50
Dlatego nigdy nie jadę osobówką pomiędzy dwiema ciężarówkami. Po drugie idioci blokują k***a te pasy bo muszą popatrzeć przez co stwarzają zagrożenie karambolu.

banshee napisał/a:

A wiesz, że jak pakujesz się przed ciężarówkę i hamujesz, to sam sie prosisz o śmierć? Tobie się wydaje, że 40 ton się zatrzyma ot tak, bo książe w autku ważącym półtorej tony sie wj***ł i hebluje. Takich debili powinno się brać na zderzak i wieźć do następnego zjazdu. j***ny kretyn bez podstawowej wiedzy z fizyki z klasy 8. Oddaj prawo jazdy, bo zagrażasz sobie i innym.



Tylko, że młode typki to ćwierć mózgi jeżdżą w tych ciężarówkach jeszcze dodatkowo jak ciągnik ma automatyczną skrzynię biegów to debile potrafią sobie nóżki na kierownice położyć, a później dzwon. Poza tym wystarczy, że hamulce się skończą a jak to w januszexach polskich już bywa to oszczędza się na wszystkim do czasu aż się nie zepsuje.

hlavaa

2024-04-24, 19:02
To sa wlasnie j***ne tiry i gwiazdorzy co nimi jezdzą.

durabo2

2024-04-24, 19:04
JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje

oroboros

2024-04-24, 19:56
SpeedyG napisał/a:

Dlatego nigdy nie jadę osobówką pomiędzy dwiema ciężarówkami. Po drugie idioci blokują k***a te pasy bo muszą popatrzeć przez co stwarzają zagrożenie karambolu.
Tylko, że młode typki to ćwierć mózgi jeżdżą w tych ciężarówkach jeszcze dodatkowo jak ciągnik ma automatyczną skrzynię biegów to debile potrafią sobie nóżki na kierownice położyć, a później dzwon. Poza tym wystarczy, że hamulce się skończą a jak to w januszexach polskich już bywa to oszczędza się na wszystkim do czasu aż się nie zepsuje.



Tylko hamulec na radar też ma automatyczny... chyba wszystkie po 2016 czy 17 roku to miały w standardzie (wymóg prawny).

A co do wbijania osobówka przed czy między tiry to jest to wk***iające. W sensie zależy od sytuacji bo czasami duży ruch i nie ma innej opcji. Ale często albo bardzo często jest tak, że jadą np 3 tiry w "peletonie" i musi sie tą osobówka w ten peleton wpie**alać bo będzie zjeżdżać... to jakby już nie mógł za tym ostatnim sie ustawić.. dosłownie 0.5 sekundy różnicy. Ale wbija sie taki między peleton zaraz automatyczny tempomat hamuje, to tego 3 też zaraz tempomat hamuje. Raz, że spalanie wzrasta bo później trzeba przyspieszyć to często sie wyłącza te zabezpieczenie i sie nie utrzymuje tej odległości no bo sorry co zjazd hamować to nieporozumienie. Nagle wszystko staje i JEBJEBJEB....

bambinizm

2024-04-24, 20:08
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



Gdyby tego nie nagrał, oglądałbyś same pindole od Flodzi i jakieś cuje muje teletubisie, też z tiktoka. Chyba zapomniałeś, że film trafił na stronę o nazwie sadistic

KosmatyHui

2024-04-24, 20:24
banshee napisał/a:

A wiesz, że jak pakujesz się przed ciężarówkę i hamujesz, to sam sie prosisz o śmierć? Tobie się wydaje, że 40 ton się zatrzyma ot tak, bo książe w autku ważącym półtorej tony sie wj***ł i hebluje. Takich debili powinno się brać na zderzak i wieźć do następnego zjazdu. j***ny kretyn bez podstawowej wiedzy z fizyki z klasy 8. Oddaj prawo jazdy, bo zagrażasz sobie i innym.


A wiesz ze jak jade w kolumnie do zjazdylu w prawo i dobieva mnie ciezarowka z tylu, to powinni rozstrzelac kierownika z tylu bo jest debilem? Mam CE i wiem jak to jezdzi, tylko nie jezdze w zawodzie z tymi debilami. Wiem jak h*jowo hamuje taki zestaw i ze wiekszosc baranow nie mysli, a probuje jechac tym jak osobowka. Takze zamknij ryj pusto glowa parowo. Bez mozgu z zestawu.