18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek s8 przed Wrocławiem

Duczki1234 • 2024-04-24, 17:56
No i trzeba szufelką szoferöw zbierac


Yolanda

2024-04-24, 20:25
durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje



Bredzisz, jak ksiądz z ambony.

KosmatyHui

2024-04-24, 20:29
durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje



Tak.. i barany robia wypadek po drugiej stronie. Jak bede chcial sobie popatrzec to poszukam informacji w internecie. j***ni kretyni.

gucio_gu

2024-04-24, 20:31
Ten wypadek jest specyficzny,warto było nagrać,można wnioski wyciągnąć

usni

2024-04-24, 20:43
Kiedyś latał taki filmik od GDDKIA w necie, jak idiota zatrzymał się na autostradzie, żeby nagrać sobie wypadek i wj***ł się w niego tir - jak ktoś znajdzie, to podeślijcie autorowi, bo chyba k***a jeden raz go nie nauczył niczego.

makaron011

2024-04-24, 20:59
dobrze, że nikt nie zginął

dgfdfg

2024-04-24, 21:19
tirowce wszystkie do denazyfikacji, trzeba sie pozbyc tego gowna z drug , niech Liga Polskich Rodzin śmigłowcami wozi całe zaopatrzenie nam potrzebne

lukaszjb

2024-04-24, 21:21
KosmatyHui napisał/a:

Bo k***a debil w ciezarowce w zestawie na ekspresowce trzyma Ci sie na zderzaku. Mialem wlasnie taka sytuacje wczoraj na s3 zwalniam juz za ciezarowka bo bedzoemy zjezdzac w zjazd, a cos sie przykorkowalo na serpentynie. A debil za nami podjezdza mi na 3 metry pod zderzak z tylu. k***a, kierowcy ciezarowek, zawodowi. Najwieksi debile.


Nigdy nie dopuszczam by jechać dłuższa chwile między zestawami... później się kończy jak na tym filmie.

smc

2024-04-24, 21:25
Tiry na tory!

warszawiak123

2024-04-24, 21:34
Jeszcze się połóż na tym lewym pasie,

impressa88

2024-04-24, 22:29
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



Mnie się podoba materiał. Poświęcił się a dzbany to kierowcy samochodów ciężarowych co wyprzedają na autostradach dwupasmowych. ch*j im w oko w plecy i w ucho.

Shiru

2024-04-24, 23:08
Stara zasada wciąż aktualna!
Nigdy miedzy dwa większe

TwójCzarnyPan

2024-04-24, 23:54
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać


O, właśnie. Jak mnie wk***iają takie buraki, co zwalniają żeby sobie k***a popatrzeć! Policja powinna bez litości j***ć za to mandaty. W kostnicy niech się debil zatrudni to się napatrzy.

durabo2 napisał/a:

JPRD, JAK SIĘ ZESRALI DO KAMERZYSTY.
A oglądać każdy chce.
Korek w takich wypadkach zawsze jest po obu stronach czy nagrywa czy nie nagrywa, każdy z was dzbany instynktownie zwolni co najwyżej będziecie siebie oszukiwać że was to nie interesuje


Nie, k***a. Nie chcę oglądać, tylko jechać! Nie zwolnię ani instynktownie, ani celowo, bo ch*j mnie to obchodzi.
Korek jest po drugiej stronie właśnie dlatego, że jakieś barany chcą sobie popatrzeć. Wystarczy jeden taki debil na dziesięciu i cierpią wszyscy.

impressa88 napisał/a:

Mnie się podoba materiał.


Widocznie mało jeździsz.

Otu

2024-04-25, 00:36
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



i bardzo k***a dobrze

MafiCk

2024-04-25, 00:45
No chu.. wydarzyło się pytanie po ki ch.. drabina tam ? Na chyba ze OSP godziny nabijało to jest do zrozumienia :lol:

Bul_od_bytu

2024-04-25, 01:52
kampton napisał/a:

I przez takich k***a żądnych sensacji j***nych gapiów, później korek na przeciwległym pasie na godzinę stania.



Nie pochwalam zachowania, ale gdy wypadek warty uwiecznienia to można dać dyspensę