18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińcy dziękują Poliniakom za gościnę

Ludzie_to_DEBILE • 2024-05-08, 18:10
Akcja gdzies w Polin


DużyKutas

2024-05-08, 22:53
Mam nadzieje że trafią na front.

Quba23

2024-05-08, 22:59
Chwala Polsce i chwala Wielkiej Rosji, bracia Rosjanie życzę wam jak najszybszego zwycięstwa nad ukrainSska nacja. :->

Cyfra1

2024-05-08, 23:02
Jak bym w tą mała korew ukraińska wpadł nie zdarzył.by się zaśmiać a ten mały napinacz w szarych portkach już by z tego brzegu leciał korwa czemu ja takich akcji nie mam ja pie**ole zawsze mnie takie ch*jostwo omija a bym się wyrzyl tak solidnie się synki dają bić jak dzieci a na końcu ta p*zdzina najlepszą ja się bojeee to dzwoń po paly szmato ja pier gdzie się takie rzeczy dzieją chętnie przyjadę :evil: :evil: :evil:

dżonyłojlker

2024-05-08, 23:25
baronturbina napisał/a:

Zapraszam cie do egzotarium w sosnowcu. Niestety sam musisz za bilet zaplacić. Potem skoczymy do macka obok i wyprawimy ci urodziny z Ronaldem Mc Donaldem.. Cale spotkanie zwieńczy kolacja u mnie, po której pokażę ci jak byc prawdziwym mężczyzną. Wszystko to bezie cię kosztować jedynie 40pln (tyle co za bilet do egzotarium)



Ja chcę do palmiarni i wiwarium, ale nie mam tyle pieniędzy.

baronturbina napisał/a:

Co do ekipy gorola to nie mozna zapraszac do grupy otwartej. Wpadnij kiedy chcesz, znajdziesz tu takich samych anonimowych homoseksualistow oraz otrzymasz wsparciez. Jestes gotowy na pierwszy krok, w ktorym przyznasz sie do bezsilnosci wobec swojej orientacji seksualnej i zapragniesz zaprzestac być krypto-gejem?



A obiecywałeś, że już będziesz grzeczny, a jednak powoli wracasz do bycia tym niemiłym śmigiełkiem na posyłki co kiedyś :roll:

baronturbina

2024-05-08, 23:28
dżonyłojlker napisał/a:

Ja chcę do palmiarni i wiwarium, ale nie mam tyle pieniędzy.
A obiecywałeś, że już będziesz grzeczny, a jednak powoli wracasz do bycia tym niemiłym śmigiełkiem na posyłki co kiedyś


Ależ jestem grzeczny. Co niegrzecznego jest w chęci niesienia ci pomocy? Stowazyszenie oferuje ci pelną anonimowość.

dżonyłojlker

2024-05-08, 23:37
baronturbina napisał/a:

Ależ jestem grzeczny. Co niegrzecznego jest w chęci niesienia ci pomocy? Stowazyszenie oferuje ci pelną anonimowość.



Odmówiłem wtedy, nazywając was... (muszę przyznać, że też byłem niemiły) i odmawiam teraz. Ale dziękuję za dobre chęci.

kalliber1988

2024-05-09, 00:13
Zaj***łbym tych ukrów pie**olonych , a naszym wpie**olił za to ciotowanie

hitmeme

2024-05-09, 00:13
Poznaję ten teren często na ryby tam jeżdżę. Gliwice Czechowice Wyspa Brzeskota . Pełno tam patoli. Polaków jak i tych ukrowych zjebów.

baronturbina

2024-05-09, 00:14
dżonyłojlker napisał/a:

Odmówiłem wtedy, nazywając was... (muszę przyznać, że też byłem niemiły) i odmawiam teraz. Ale dziękuję za dobre chęci.


Rozumiem, wiem że orientacja może być powodem do wstydu. Jak będziesz gotowy zapraszam.

smc

2024-05-09, 00:25
Roskosmos napisał/a:

k***a rzucić wam jakiś pedalski filmik i sracie się jak poj***ni, że upaina to że upaina tamto, nie ważne czy polak czy szwed jak zasłużył na listwę to zasłużył i tyle w temacie.





k***a, jak na ruską swołocz, mądrze gadasz.

badaboom

2024-05-09, 01:10
Nie rozumiem. W tle słychać w polskim języku "zasłużył" tak więc co to za znaczenie kto komu wypłacił listwę za obrażanie.

Black_Hole

2024-05-09, 01:36
Mewa27 napisał/a:

Jak powiedział kiedyś mój stary
-ręce w łokciach wam kirwy popękają !



twoj stary to pedał i wsiok

Paulina123455678

2024-05-09, 02:20
a gdzie dorośli? nie ma obok żadnego innego Polaka dorosłego żeby wpadł w ryj ukraińskim dzieciom i poleconym do Kijowa

V.A.L.A.K

2024-05-09, 03:07
Ja to nie wiem, co się dzieje z tą młodzieżą dzisiaj. Wbijasz w taką 8 osobową grupę 15/16 latków i z bluzgami każesz im wyłączyć ten j***ny płaczący rap, bo tak napie**alają głośno, że w parku nie idzie nawet przez telefon pogadać... i co? Łby spuszczają, wyłączają muzykę i nawet nie każą ci sp***alać.

k***a, a wyglądam tak przeciętnie, że już bardziej się nie da. Żadnej agresji, żadnych emocji i żadnej woli postawienia na swoim w nich nie ma.
Jak tak dalej pójdzie, to na starość ukry będą nas jako seniorów kopać jak tego małolata po łbach w biały dzień.

Jenańce pozują na drillowców, a w życiu jeden z drugim nawet klapsa od starego nie dostał...

lososito

2024-05-09, 06:48
Dla przykładu złapać kilkunastu chojraków, odesłać na front to się nauczą respektu. Coz ja pie**ole, te bydło niczego się nie nauczy...