18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińcy dziękują Poliniakom za gościnę

Ludzie_to_DEBILE • 2024-05-08, 18:10
Akcja gdzies w Polin


Paprykarz69

2024-05-08, 21:25
Rozpie**oliłbym temu chłopaczkowi z UPAdliny łeb o chodnik

weltmajster

2024-05-08, 21:36
Mam nadzieję, że te k***y banderowskie już w drodze na awdijewke

Black_Hole

2024-05-08, 21:38
steeeeefciooooo naszz bandera! SStefcio nasz bandera! całe szczescie te gnidy przegrają te wojne.

dżonyłojlker

2024-05-08, 21:39
baronturbina napisał/a:

Legendarny, chciałbym cię poznać bliżej i legalnie. Napisz na PW.



Ja to cię znam aż za dobrze. Pisałeś mi kiedyś na PW, że jesteś tu największą szychą i zapraszałeś do niewidzialnej ekipy gorola.

cytruss

2024-05-08, 22:02
To chyba jeziorko Czerniakowskie

Sztruks

2024-05-08, 22:08
k***y brudne

cesarz1982

2024-05-08, 22:13
***** tych sk***ysynów :-/

dantee

2024-05-08, 22:14
niech ich wywiozą na front, mam nadzieję że zdechną w jakimś okopie

Ogórek

2024-05-08, 22:27
Hallo !!! Pan Żałeński mamy tu kilku pana ziomków, jutro ma być transport od was do zabrania na waszą stronę!!. I wódeczka ma być zimna.

biegu86

2024-05-08, 22:29
silwerbalk napisał/a:

k***a aż mi wstyd k***a .... Paru szoszonów wygania ludzi na ich terenie a ci zamiast się postawić to łeb w p*zde i długa .... lool i jeszcze że też chcesz wpie**ol ja pierodle Sasza ja wyjdę i wrócę z 20 chłopakami ale ty już nie wyjdziesz z rzeki ......



Właśnie to ostatnio dzieciakom na placu zabaw tlumaczyłem którzy chcieli grać ze mna i moim mlodszym synem w piłke bo ich wygonili ukraincy z boiska. Mowie im "k***a chlopaki jaja wam odpadly? Gdzie Wasi koledzy? To sa Wasze boiska, Wasze place zabaw! Nie pozwolcie wyganiac sie bo jestescie u siebie. Idzdcie po kolegow i wygoncie ich Wy. Nie mozecie sobie na to pozwolic." Ehhh wzruszyli ramionami i poszli do domu. Inne czasy k***a....

opółnocyuciebie

2024-05-08, 22:31
Na sadolu połowa z tych, którzy najgłośniej szczekają to też takie leszcze na strzała, zupełnie jak ten Polak w filmiku.

lukaszjb

2024-05-08, 22:37
Swołocz j***na banderowska ale jeszcze z jedna wiosna i te banderowskie ścierwo zniknie z mapy świata, raz na zawsze.

baronturbina

2024-05-08, 22:50
Lukaszet83 napisał/a:

Mam nadzieję że Putin ich dojedzie


A potem do nas przyjdzie. Dzisiaj zacznij smarowac i rozciagać dupę bo niedlugo możesz poznać co to prawdziwy czerwonoarmista.

dżonyłojlker napisał/a:

Ja to cię znam aż za dobrze. Pisałeś mi kiedyś na PW, że jesteś tu największą szychą i zapraszałeś do niewidzialnej ekipy gorola.


Zapraszam cie do egzotarium w sosnowcu. Niestety sam musisz za bilet zaplacić. Potem skoczymy do macka obok i wyprawimy ci urodziny z Ronaldem Mc Donaldem.. Cale spotkanie zwieńczy kolacja u mnie, po której pokażę ci jak byc prawdziwym mężczyzną. Wszystko to bezie cię kosztować jedynie 40pln (tyle co za bilet do egzotarium)

Co do ekipy gorola to nie mozna zapraszac do grupy otwartej. Wpadnij kiedy chcesz, znajdziesz tu takich samych anonimowych homoseksualistow oraz otrzymasz wsparciez. Jestes gotowy na pierwszy krok, w ktorym przyznasz sie do bezsilnosci wobec swojej orientacji seksualnej i zapragniesz zaprzestac być krypto-gejem?

TwójCzarnyPan

2024-05-08, 22:53
Quassar napisał/a:

Na tym filmie nie rozpędzał bym sie z wybielaniem Polaków możliwe że swój trafił na swego....


Roskosmos napisał/a:

k***a rzucić wam jakiś pedalski filmik i sracie się jak poj***ni, że upaina to że upaina tamto, nie ważne czy polak czy szwed jak zasłużył na listwę to zasłużył i tyle w temacie.


darek1234 napisał/a:

A może koleś powiedział, że ukraińscy ludzie to debile? Też bym mu wtedy wj***ł


Tu, na Sadolu siedzi masa aspołecznych gówniarzy, których nie insteresują takie niuanse. Ukrainiec bije Polaka? Nie ważne za co. Ważne, że jest okazja żeby pokozaczyć i doj***ć Ukrom. Wirtualnie doj***ć, bo oczywiście w realu każdy jest p*zdusiem i jak przyjdzie co do czego, obskoczy wpie**ol jak ten na filmie.

A co do filmu, chyba się o kobietę leją. Gostek coś odj***ł. Ten mały, wk***iony pyta go "szto ty zdjełał?" Więc pewnie słuszny wpie**ol.

biegu86 napisał/a:

Właśnie to ostatnio dzieciakom na placu zabaw tlumaczyłem którzy chcieli grać ze mna i moim mlodszym synem w piłke bo ich wygonili ukraincy z boiska. Mowie im "k***a chlopaki jaja wam odpadly? Gdzie Wasi koledzy? To sa Wasze boiska, Wasze place zabaw! Nie pozwolcie wyganiac sie bo jestescie u siebie. Idzdcie po kolegow i wygoncie ich Wy. Nie mozecie sobie na to pozwolic." Ehhh wzruszyli ramionami i poszli do domu. Inne czasy k***a....


Poszli do domu walczyć z "banderowcami" na Sadolu. Myślisz, że kto tu pisze tej hejterskie posty?

Mewa27

2024-05-08, 22:53
Jak powiedział kiedyś mój stary
-ręce w łokciach wam kirwy popękają ! :evil: