18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka na rękę

CrazyEdek • 2024-05-07, 15:54
Ręce opadają.


BellaGrubaDupa

2024-05-07, 16:14
Brawa za brak krzyku po złamaniu. 99,9% sadoli by już wyło.

sothis

2024-05-07, 17:14
Tak szybko? Misiek, połamałem blisko miesiąc temu dłoń, palec sterczał nie w tę stronę co powinien, to złapałem,pociągnąłem, chrupnęło i był mniej więcej tak jak powinien. Za godzinę kapnąłem się, że w dłoni coś mi chrupie w nie powinno. I puchnie. Sor, rtg, złamana kość w dłoni. Nic nie bolało.

elim

2024-05-07, 18:15
Pamiętam jak kiedyś w Kuchennych rewolucjach na TVN Geslerowa zachęciła kucharza żeby się siłował na rękę i mu pękła tak jak tej babce na filmiku, od tamtej pory mam odblokowany nowy lęk przed właśnie siłowaniem się na rękę.

BenyNukem

2024-05-07, 18:18
Mialem tez zlamanie na mistrzostwach Polski armwrestlingu. Nie polecam. Niestety maly blad w tym sporcie tak sie moze skonczyc. Sorki nie mam filmiku ale mam zdjecie


relaksss

2024-05-07, 18:33
Złe zdjęcie wrzuciłeś, znalazłem w kartotece lekarskiej Twojej przychodni i wrzucam poprawione :]


BenyNukem

2024-05-07, 18:34
Dzieki, mozna liczyc na sadolowy NFZ .

Geraldinio

2024-05-07, 20:55
elim napisał/a:

Pamiętam jak kiedyś w Kuchennych rewolucjach na TVN Geslerowa zachęciła kucharza żeby się siłował na rękę i mu pękła tak jak tej babce na filmiku, od tamtej pory mam odblokowany nowy lęk przed właśnie siłowaniem się na rękę.




Sadol odblokowuje nam takie ilości lęków, że wiele z nich nawet byśmy nie podejrzewali, że istnieją :)

viking19

2024-05-07, 22:12
Geraldinio napisał/a:

Sadol odblokowuje nam takie ilości lęków, że wiele z nich nawet byśmy nie podejrzewali, że istnieją



ja na ten przykład boję się filmów z deskorolką. xD
bo tam jak już noga albo ręka pie**olnie, to krzywa jak ch*j.
brr, nie lubię.
tego też tu nie obejrzałem, wpadłem tylko komenty se poczytać. xD