18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seks na plaży

T3RMINATOR • 2024-04-17, 18:22
W Soczi zatrzymano uczestników nagrania wideo, na którym widać dwóch mężczyzn i kobietę uprawiających seks grupowy na plaży w Dagomys. Jak podaje służba prasowa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Terytorium Krasnodarskiego, kwietniowe nagranie wywołało poruszenie w sieciach społecznościowych.

Organy ścigania zidentyfikowały dwóch uczestników zdarzenia na plaży. Okazało się, że to 37-letni goście, z których jeden jest obcokrajowcem.

Przeciwko oskarżonym sporządzono protokoły administracyjne z artykułu „Drobne chuligaństwo”. Mężczyznom grozi do 15 dni aresztu.


TwójCzarnyPan

2024-04-17, 18:28
Nie piszą, że to Ukraińcy? Dziwne. Przecież wiemy, że w Kacapii wszelkiemu złu jest winna Ukraina, tak jak u nas Tusk.

PabloSkills

2024-04-17, 18:41
Ja chce być gwiazdą, gwiazdą
Ludzi fantazją
Wyzwalać zazdrość
Ja chcę być gwiazdą!

Veni_Vidi

2024-04-17, 18:44
Jakim to trzeba być zjebem, żeby nie umieć sobie r*chania zorganizować i z zazdrości donosić na innych do obyczajówki?

majeńka

2024-04-17, 18:45
Obcokrajowiec jeżdżąc turystycznie do Kacapstanu pozwalał swołoczy zarobić, każda wydana kopiejka wspiera Specjalną Operację Wojskową. Kara więc się należała.

Zaś seks w plenerze z dala od ludzi, jeśli komuś przeszkadza to niech się odcerkwiopie**oli.

Cipelator

2024-04-17, 18:54
Stulejarski konfident, do tego pewnie stary dziad. Dwie baby na golasa leżą, a pedał i tak by nic by nie puknął. Lata do telewizji i pokazuje tylko. Eh przej***ne jechać na wakacje do tego kacapowa.

donkapusta

2024-04-17, 18:59
I co to komu przeszkadza? Na odludziu. bez przemocy.

smc

2024-04-17, 19:21
Trochę to pedalskie.

Normalny facet nie spuści się w obecności drugiego faceta...

Joachim

2024-04-17, 19:27
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nie piszą, że to Ukraińcy? Dziwne. Przecież wiemy, że w Kacapii wszelkiemu złu jest winna Ukraina, tak jak u nas Tusk.



No właśnie. Też jestem za tym, żeby piętnować tych bandytów, na każdym kroku

KosmatyHui

2024-04-17, 19:58
Joachim napisał/a:

No właśnie. Też jestem za tym, żeby piętnować tych bandytów, na każdym kroku



Zdecydowanie. Jebac tuskiego.

juderaus

2024-04-17, 21:01
Nagrywał Wołodia Trzepajew.

Siriuz

2024-04-17, 21:24
majeńka napisał/a:

Obcokrajowiec jeżdżąc turystycznie do Kacapstanu pozwalał swołoczy zarobić, każda wydana kopiejka wspiera Specjalną Operację Wojskową. Kara więc się należała.



Normalni ludzie mają wyj***ne na te wasze wojenki. Idź ziać swoją nienawiścią gdzieś indziej.

radzyniak

2024-04-17, 21:39
"Drobne chuligaństwo" boi pewnie siusiak był nie za duży.

majeńka

2024-04-17, 21:45
Siriuz napisał/a:

Normalni ludzie mają wyj***ne na te wasze wojenki. Idź ziać swoją nienawiścią gdzieś indziej.

Większość Ukraińców też miała wyj***ne, aż twój idol zrobił "wojenkę". I jak my nie pomożemy — czy to finansowo, czy propagandowo — to następni w kolejce jesteśmy my.