18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I to jest nokaut...

Halman • 2024-05-06, 19:13

zgaszenie światła pierwsza klasa..

pazuzu

2024-05-06, 19:56
Wow zaimponowal mi, walnal starszego faceta prawie z partyzanta i sp***olil, bohater jakich mało..

garota

2024-05-06, 19:59
Ciekawe ile lat kiblował...wygląda jak przerośnięty przygłup z gimnazjum. A sp***ala jak totalna p*zdeczka.

Lubieketchup

2024-05-06, 21:07
Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/

Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i h*jka złapałem, takim trochę bohaterem jestem :mrgreen: :mrgreen:

smc

2024-05-06, 21:15
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i h*jka złapałem, takim trochę bohaterem jestem





Brawo, jesteś spoko typ

;-)

psotny_fiutek

2024-05-06, 21:22
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i h*jka złapałem, takim trochę bohaterem jestem



Łap należy ci się ta odznaka ! Dzielnego bohatera odznaki nie znalazłem ale w sumie to to samo :D


juderaus

2024-05-06, 22:13
k***a ale do Brusa Wajlejsa?

Budrys2000

2024-05-06, 22:56
Lubieketchup napisał/a:

takim trochę bohaterem jestem



Wiesz co się liczy? Szacunek sadolskiej dziczy





;-)

kapitag

2024-05-06, 23:35
warto też poznać historię filmiku. Gość co dostaje po mordzie umówił się w tym miejscu z 12 latką

halinka1ferdek2

2024-05-06, 23:41
Lubieketchup napisał/a:

Noo nie życzę na komu jebnąć potylica na chodnik :/
Tak mi się przypomniało jak byłem świadkiem na bierzmowaniu i koleś stracił przytomność i leciał właśnie tak bezwładnie na marmur :/ fart że stałem za nim i byłem trzeźwy (aż rzadko kiedy jestem) i h*jka złapałem, takim trochę bohaterem jestem


Trzeba było nie łapać, tylko się odsunąć i nagrywać materiał na sadola.

loslogos

2024-05-07, 00:56
kapitag napisał/a:

warto też poznać historię filmiku. Gość co dostaje po mordzie umówił się w tym miejscu z 12 latką



dokładnie, Vitaly bawi się teraz w takie ECPU a dziadek to pedofil i za to wyłapał w ryja

kris1978

2024-05-07, 04:59
Gasimy i sp***alamy. Musi miec czarną krew w żyłach.

loslogos napisał/a:

dokładnie, Vitaly bawi się teraz w takie ECPU a dziadek to pedofil i za to wyłapał w ryja



Jeżeli zgaszony był pedofilem, to po co tamten uciekał? Przecież mógł dołożyć ze 2 kopy na jaja. Może wyszłoby z tego coś dobrego.

trytodie

2024-05-07, 07:16
pazuzu napisał/a:

Wow zaimponowal mi, walnal starszego faceta prawie z partyzanta i sp***olil, bohater jakich mało..



Halmanowi zaimponował …

Brocha

2024-05-07, 11:01
Tylko p*zda wali z partyzanta