18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie mnie tutaj

~Velture • 2024-05-08, 21:59
Oaza spokoju na tafli jeziora


SkoPio1

2024-05-08, 22:39
Nagrywający nie ma abonamentu na hamulce?
;-)

JanzDukli

2024-05-08, 22:49
SkoPio1 napisał/a:

Nagrywający nie ma abonamentu na hamulce?



A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?

baronturbina

2024-05-08, 22:55
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?


Wiesz co, myślę że miala na myśli bardziej cos w stylu: koleś widział że pojeb na niego zjeżdża i nie hamował. Zapewne probowal być szeryfem.

Baronessa

2024-05-08, 23:34
Elegancko. Może to nauczy patałacha nie wpie**alać się innym przed nos.

Will70

2024-05-08, 23:49
Dlatego właśnie mam lęki przed kupowaniem takich zj***nych pick-upów. Kładzie się toto jak blondynka za Proseco.

daminoday

2024-05-09, 00:27
Ewidętnie wina tego co zawinił

smc

2024-05-09, 01:01
Mam Dodge RAM i uwielbiam takie filmy.

mateuszsick

2024-05-09, 07:22
Bardzo dobrze. Się nie potrafi pasa zmienić jak człowiek to zapie**olił dacha i na przyszłość będzie gwiazda wiedzieć żeby drogi nie zajeżdżać. Chociaż teraz panuje inteligencja na świecie i wielcy ludzie w swoich mercedesach nie odróżniają pasów ruchu i tak jedzie lewym skręca w prawo potem prawym i skręci w lewo jak k***a jedzie środkowym to całkiem nie wiadomo gdzie pojedzie bo jak by jechał lewym to by było wiadomo że skręci w prawo a tak ni ch*ja nie wiadomo. Sytuacja zgodna z normami.

DEADmanPL

2024-05-09, 08:55
Pick-up ch*jek, a nagrywający nie jest wcale lepszy. Co wam się nigdy nie zdarzyło jorgnąć się, że k***a trzeba na pas prawo-skręt wjechać, jak już trochę za późno? Co prawda wpie**alanie się na siłę jak ten pick-up to debilizm, ale chyba miło, jak wrzucicie kierunkowskaz i ktoś kto tym pasem jedzie wpuści was na szybcika, nie?

Na filmie nagrywający to nawet przyśpieszył, potem był współsprawcą groźnego koziołkowania i po ch*j? Bo jakiś tym chciał mu wjechać przed maskę i musiałby trochę zwolnić? Takie zachowanie świadczy, że jest szeryfem z małym fiutkiem. Normalny, pewny siebie człowiek nie szuka podbudowania swojego ego w nie wpuszczeniu kogoś k***a na swój pas BO JA NIM JADE....

Normalnie pick-up kierunkowskaz, nagrywający trochę zwalnia, pick-up trochę przyśpiesza i miga awaryjnymi w podziękowaniu. Tyle, na ch*j to komplikować?

SkoPio1

2024-05-09, 17:05
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?



Uważam, że normalny zatroszczyłby się o swoje mienie i hamował.
Na filmie nie widzę, by nagrywający to robił, stąd pytanie.


Natomiast interesujące jest coś innego - o sprawcy ty piszesz, nie ja.
I dlaczego wplątujesz w to członków jakiejś sekty?


(oceny komentarza zaś rozumiem - kretyni na hasło żyd dostają podniecenia i plusują tak energicznie, jak pod to trzepią ;-) )

Gruchenfuhrer

2024-05-09, 20:36
baronturbina napisał/a:

Wiesz co, myślę że miala na myśli bardziej cos w stylu: koleś widział że pojeb na niego zjeżdża i nie hamował. Zapewne probowal być szeryfem.



Widział, a może i nie widział, bo patrzył na drogę przed sobą i światła, a nie auto jadzące sobie po sąsiednim pasie. Żeby chociaż tamten kierunkowskazy odpalił, to katem oka by zwrócił na niego uwagę.

Infinit

2024-05-09, 22:01
należało się - mnie też wk***ia jak ktoś zmienia pas i nie wrzuca kierunkowskazów well played

barytas

2024-05-10, 10:42

metyoo

Wczoraj 10:19
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?



wystarczyłoby przyhamować i nie byłoby ani ofiary, an poszkodowanego!