18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy warto umrzeć za klub?

Giacore • 2012-03-15, 13:58
Bardzo ostro wyglądający kibic z postulatami godnymi polskiej władzy.


Autobus lider polskich pseudokibicow

Masterof

2012-03-16, 12:04
Meritum mojej wypowiedzi sprowadza się do przyznania się przed kamerami do łamania prawa, a nie roztrząsaniu, czy popełniona zbrodnia ma sens itd., ale twój kobiecy móżdżek nie potrafił zinterpretować pytania, co w końcu nie jest czymś nadzwyczajnym.

BongMan

2012-03-16, 12:09
Mam pomysł. Zebrać wszystkich, którzy chcą zginąć za klub, powiedzieć im że w Iraku i Afganistanie ktoś obrażał ich klub i wysłać ich tam zamiast żołnierzy Wojska Polskiego. Jak ma ktoś ginąć, to niech giną oni, bo przecież chcą.

evoola

2012-03-16, 12:18
Masterof, domyślam się, że bronisz chłopaczka i bardzo Ci imponuje fakt chwalenia się takimi bzdurami w TV... Nie widzę nic szczególnego w opowiadaniu jakim jest się kozakiem zakrywając twarz kominiarą. I tak jak powiedziałam wcześniej, popełniając zbrodnię nie biegnę do Ewy Drzyzgi na fotel z zakrytym ryjem...

Masterof

2012-03-16, 12:36
Akurat kilka razy w tygodniu mijam miejsce, gdzie na trawniku postawiona jest niewielka płytka z imieniem i nazwiskiem gościa, który w tym miejscu został zamordowany właśnie podczas bijatyki kiboli i średnio mi imponuje traceni życia, czy to zębów za klub, czy jakaś inną tego typu głupotę. Dodatkowo ci goście z tego programu są dla mnie elementem, który jak to zauważono powinien dla naszego spokoju i bezpieczeństwa zostać zutylizowany, jednak rozumiem ich kiedy w telewizji mają założone kominiarki. Bo samemu się podać policji poprzez przyznanie do zbrodni na antenie byłoby już idiotyzmem do kwadratu i to, że mają zakryte twarze jest raczej racjonalne. I o to mi chodzi.

Mac1us91

2012-03-16, 13:11
ch*j z tymi autobusami. Drzyzga jak zawsze świetna

~LegendarnyZiom

2012-03-16, 13:56
No i nie dowiedzieliśmy się czy Autobus by zabił za klub. :-/

Lupido

2012-03-16, 14:09
W rozmowach w toku dostaje się kasę za wystąpienie więc taki bez zębów z jakiejś wyp*zdówy by się podszył by zarobić :D

gebels82

2012-03-16, 15:31
Co za elokwencja i jasność wypowiedzi. Przecież to jakieś zjeby z pod sklepu (wykształcenie podstawowe)

krycha7

2012-03-16, 16:00
No k***a rzeczywiście, macie racje... do tej pory myślałem, że kibice są spoko, ale nie wiedziałem, ze byli u ewy drzyzgi - teraz już wiem, że to zło...

Pilot_Tupolewa

2012-03-16, 17:12
Ten autobus to jakiś z demobilu.
Jaki klub tacy kibice :P

przemekpcf

2012-03-16, 21:35
rados90 napisał/a:

Ludzie, weźcie się ogarnijcie to są ustawiani aktorzy



moja sasiadka byla w rozmowach w toku (na temat mowia ze moja corka jest puszczalska czy cos w ta desen) wiec watpie ze biora aktorow debili nie brakuje w polsce

GhosT021

2012-03-16, 22:28
Widze uderzające podobienstwo na tym filmie :D Facet w szaliku to ten łysy :D a Obcietego na grzyba poznacie

Mar0

2012-03-17, 18:28
No to kula w łeb za klub k***a jego mać bęc.

Edit:
Włączyłem filmik @GhosT021 i wk***iłem się "zabiłeś, zgwałciłeś, ukradłeś" ""to się k***o ciesz, że jeszcze żyjesz"" i to za nasze pieniądze, j***ne ścierwo. kuuuuurrwwa!!!

PS.GhosT021 nie myśl, że to do ciebie.