18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biała kobieta i złodziej rowerów...

Halman • 2024-05-08, 13:58

próba socjalizacji roweru...

twójstary1969

2024-05-08, 17:09
przy tej końcówce filmik to mogła tą miotłe odwrócić i w kakaowe oko wsadzić tak jak w brazylii

smc

2024-05-08, 18:24
Nie mogła. Kiedyś tak zrobiłem gościowi na budowie i uszkodziłem mu k***a odbyt czy inną okrężnicę. Lała się z niego krew jak ze świni, mam nadzieję, że j***niec do dziś sra do rurki.

CzarnyAdolf

2024-05-08, 18:36
psotny_fiutek napisał/a:

pie**ololo



Jest na sadolu opcja banowania fjutków? Głupota wymienionego jest ponad moją tolerancję

Bul_od_bytu

2024-05-08, 19:25
To chyba jakiś tresowany orangutan wychowany wśród ludzi bo nie może przejść przez płot z przeszkodami podczas gdy jego przodkowie przegryzali drut kolczasty na granicy. Zwierzęta się degenerują jak jakieś pekińczyki

FilonN

2024-05-08, 22:08
j***ny pedalarz nie potrafi roweru przez płot przerzucić i potem przeskoczyć. Pewnie nie chciał zadrapać lakieru :D

psotny_fiutek

2024-05-09, 00:27
Antoni79 napisał/a:

Nawet jak ich siłą przywleką nam kilka tysięcy to i tak w dwa tygodnie zwieją na zachód. Nie jesteśmy dla nich atrakcyjni ani klimatycznie, ani gospodarczo. Za to jesteśmy ciekawym krajem dla Hindusów, ludów kaukaskich i wszystkich ludów wschodnich. Jakimś dziwnym trafem czują się w naszym bałaganie jak u siebie. Otwórz granicę z Białorusią, a po pół roku Łukaszenko nie miałby kim rządzić w swoim dobrobycie. Pamiętam polskie ośrodki wczasowe zapchane Rosjanami obwieszonymi złotymi łańcuchami grubości kciuka. Póki co nasi imigranci faktycznie nas ubogacają i ratują ten k***idołek przed katastrofą gospodarczą. Gdy załęcki wyciągnie na front naszych Ukraińców, to leżymy i kwiczymy.



Ry to k***a jesteś chory psychicznie albo ukr z Lwowa... Ja pie**ole, idę po piwo, biorę dzień na żądanie.

smc napisał/a:

Nie mogła. Kiedyś tak zrobiłem gościowi na budowie i uszkodziłem mu k***a odbyt czy inną okrężnicę. Lała się z niego krew jak ze świni, mam nadzieję, że j***niec do dziś sra do rurki.



Wszak jesteś pedałem z różowym nickiem......

k***a, czekałem na taką toją spowiedź.....



Ja pie**ole !!!! Wreszcie sie sam się określiłeś...

Halo ! Co tam zrobiłeś gościowi na budowie ?!


Ja pie**ole !!!!

Tibianus1991

2024-05-09, 07:26
psotny_fiutek napisał/a:

Niby to śmieszne a w zasadzie w ch*j smutne.
A ten się tylko cieszy....
Tera czas na Polskę i Polaków. Jak to szło ? 30 000 mahoniowych inżynierów, lekarzy, prawników rocznie do Polski i mamy ich utrzymywać, ośrodki , kieszonkowe, lekarze bo jak nie to wielomilionowe kary ?
Kto tam ostatnio głosował w wyborach niech powie czy to prawda.



coś Ci sie pomyliło. U nas jeden, drugi trzeci albo i setny dostanie wpie**ol albo pojedzie do lasu. Ty myślisz ze ktoś będzie sie pie**olił z takimi brudasami ?

Bartip

2024-05-09, 12:05
psotny_fiutek napisał/a:

Niby to śmieszne a w zasadzie w ch*j smutne.
A ten się tylko cieszy....
Tera czas na Polskę i Polaków. Jak to szło ? 30 000 mahoniowych inżynierów, lekarzy, prawników rocznie do Polski i mamy ich utrzymywać, ośrodki , kieszonkowe, lekarze bo jak nie to wielomilionowe kary ?
Kto tam ostatnio głosował w wyborach niech powie czy to prawda.



Wielomilionowe kary w dalszym ciągu wyjdą taniej niż utrzymywanie każdego z nich choćby za 1000zł miesięcznie...

kwartet10

2024-05-09, 12:34
psotny_fiutek napisał/a:

Niby to śmieszne a w zasadzie w ch*j smutne.
A ten się tylko cieszy....
Tera czas na Polskę i Polaków. Jak to szło ? 30 000 mahoniowych inżynierów, lekarzy, prawników rocznie do Polski i mamy ich utrzymywać, ośrodki , kieszonkowe, lekarze bo jak nie to wielomilionowe kary ?
Kto tam ostatnio głosował w wyborach niech powie czy to prawda.



pie**olisz.

russian-roulette

2024-05-09, 13:17
Ja głosowałem i ch*j w dupę wszystkich prawicowym PISiorom

ksg

2024-05-09, 19:29
psotny_fiutek napisał/a:

Niby to śmieszne a w zasadzie w ch*j smutne.
A ten się tylko cieszy....
Tera czas na Polskę i Polaków. Jak to szło ? 30 000 mahoniowych inżynierów, lekarzy, prawników rocznie do Polski i mamy ich utrzymywać, ośrodki , kieszonkowe, lekarze bo jak nie to wielomilionowe kary ?
Kto tam ostatnio głosował w wyborach niech powie czy to prawda.



a tu nie powinno być twojego jareczka? przecież to narodowi patrioci z pisu wyr*chali swoich wyborców i w czasie swoich rządów przywlekli tutaj nieleganie przynajmniej 250 tys imigrantów

sameshitman

2024-05-10, 00:16
psotny_fiutek napisał/a:

Niby to śmieszne a w zasadzie w ch*j smutne.
A ten się tylko cieszy....
Tera czas na Polskę i Polaków. Jak to szło ? 30 000 mahoniowych inżynierów, lekarzy, prawników rocznie do Polski i mamy ich utrzymywać, ośrodki , kieszonkowe, lekarze bo jak nie to wielomilionowe kary ?
Kto tam ostatnio głosował w wyborach niech powie czy to prawda.



Tu jeszcze ma zęby...

russian-roulette napisał/a:

Ja głosowałem i ch*j w dupę wszystkich prawicowym PISiorom



dlatego teraz będziesz j***ny w dupę...