18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ten samolot nie ma problemów z zaparciem

flaszka • 2017-08-02, 11:49
W kwietniu 2017 roku (w artykule nie znalazłem konkretnej daty) doszło do nietypowego wydarzenia. Na statek wycieczkowy z Japonii na Hawaje spadły zamarznięte ludzkie ekskrementy wyrzucone z samolotu amerykańskich linii lotniczych EVA Air



Gówno spadło w postaci niebieskich brył lodu i zaczęło bombardować rejsowiczów. ;-)



Wynik: 23 osoby ranne w tym 5 ciężko

Ponoć samoloty tych linii robiły takie akcje regularnie tylko teraz nieszczęśliwie / szczęśliwie trafili ;-)

źródełko: http://worldnewsdailyreport.com/plane-accidentally-empties-toilet-tank-over-cruise-ship-23-injured/

biala20

2017-08-02, 18:08
Technicznie możliwe?! Dekompresja samolotu itp. Przecież jak otworzą luk aby gówno spuścić, to komuś właśnie stawiającemu klocka jaja urwie!

cucho

2017-08-02, 18:46
W dupie byli, gówno widzieli...

slo1q

2017-08-02, 20:50
Należy zacząć od tego, iż jest to nieprawda. Raz, że technicznie niemożliwe, to dwa: podane źródło podaje fałszywe, "zabawne" wiadomości. Nigdy prawdziwych

spinaczel

2017-08-02, 21:07
-Kochanie co to jest?
-Gówno
-O Ty k***a bezczelny ch*ju <plask>

realign

2017-08-02, 21:13
Obrazek z niebieskimi bryłkami w paincie robili chyba.

Insaner

2017-08-02, 21:13
Kagex napisał/a:

Pewnie nie wiesz dlaczego w PKP uprasza się o nie korzystanie z toalety w czasie postoju na stacji, nie?



Obecnie większość kibli w wagonach ma obieg zamknięty. Otwarty jest tylko ten z wodą w umywalce (gdyby ktoś zaraz powiedział, że widział jak coś się lało spod wagonu).
Dziura w kiblu faktycznie występuje, ale w najstarszych wagonach. W nich faktycznie jak ktoś nasra na stacji no to cóż...

A sam artykuł bzdetny. Raz- w samolotach wykorzystywane jest podciśnienie w toaletach, ale absolutnie nie ma możliwości aby fekalia wyleciały na zewnątrz. Dwa - nawet gdyby ktoś skonstruował taki samolot to przy tak dużej prędkości na wysokości 10-11 km po wylaniu płynu zamieniłby się on chyba w śnieg..

Fifka

2017-08-02, 21:19
Tak k***a, a ten to w rękę wziął i trzyma...

razak

2017-08-02, 21:48
liźnij troszke tematu " Chemtrails " gówno mnie obchodzi zdanie ludzi wypisujących wyżej... w dupie mam gdzie sie sra w pkp i leje na to co tam sie wydażyło naprawde... Po prostu w dzisiejszych czasach zachowuje otwarty umysł i analizuje bardzo dużo "teori spiskowych" ! ANALIZUJE ślepe hejt łajzy które zaraz sie przyjebią, że coś łykam i chłone...

sirapacz

2017-08-02, 21:57
jeśli analizujesz teorie spiskowe i (jeśli dobrze zrozumiałem) wierzysz w chemitrails to.... no cóż... :>

Jorgen88

2017-08-02, 22:25
@upy k***a jak ja was tak słucham to aż mi się chce rzygać

kevlarx

2017-08-02, 22:53
gdyby samoloty spuszczały podczas lotu fekalia, to przez siłę wiatrów nie ziemię spadałby gówniany deszcz, a zimą gówniany śnieg.