18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalający towar...

Halman • 2024-03-23, 00:32

że też nic po hollywoodzku nie wybuchło...

Lu...........i2

2024-03-23, 00:36
Pięknie by jebło..

Maniecky

2024-03-23, 02:01
Wiem tylko jedno, za kierownica nie byla kobieta ani chinczyk.

DupaJasiu123

2024-03-23, 02:55
Ale co by miało jebnąć albo wybuchnąć? Po pierwsze nie wiadomo czy pełne, po drugie nie wiadomo co w środku jest, po trzecie po to są kołnierze aby zaworu nie urwało, po czwarte nawet jak wycieknie to zapłonu potrzeba, na otwartej powierzchni stężenie bardzo małe będzie, po piąte nawet jak będzie zapłon to zapali się to co wycieknie na zewnątrz, płomień nie "wejdzie" do środka i nie rozpie**oli butli.

Pawehan

2024-03-23, 06:32
Ale kierowca osobówki dobrze ogarnięty . Ciekawe ilu z was stać by było na taki sprytny manewr. Sam uważam siebie za dobrego kierowcę ale nie wiem czy tak dobrze bym sobie w takiej sytuacji poradził.

majeńka

2024-03-23, 07:05
Drugie ujęcie (to z osobowym) puściłeś od tyłu.

Pawehan

2024-03-23, 07:32
Jeżdżę szybko nie ukrywam i często niezgodnie z przepisami, Ale staram się sam siebie zwalniać . Wyprzedzam często , wymijam , czasem trąbie i opierałam innych ale co zrobisz kiedy baba ,kobieta za kierownicą zawalidroga ameba , a ty akurat się spieszysz? Prawo jazdy robiłem w 98 roku kategorie A i B.
Większość z was tutaj nie było jeszcze na świecie, lub sraliście dopiero w pieluchy. Uważam siebie za dobrego kierowcę , ale unikanie niebezpieczeństwa przez szybki manewr cofania to nawet dla mnie coś nowego. Trzeba będzie to poćwiczyć na jakimś placu . Koleś tutaj rzucił mi wyzwanie :-D

dgfdfg

2024-03-23, 08:42
zgadnijcie kto prowadził biały samochód - facet czy baba

smc

2024-03-23, 09:51
Kobieta. Ale nie jakiś ram pustak, tylko ogarniająca życie, prawdziwą z krwi i kości Kobietą.

PabloSkills

2024-03-23, 10:27
DupaJasiu123 napisał/a:

Ale co by miało jebnąć albo wybuchnąć? Po pierwsze nie wiadomo czy pełne, po drugie nie wiadomo co w środku jest, po trzecie po to są kołnierze aby zaworu nie urwało, po czwarte nawet jak wycieknie to zapłonu potrzeba, na otwartej powierzchni stężenie bardzo małe będzie, po piąte nawet jak będzie zapłon to zapali się to co wycieknie na zewnątrz, płomień nie "wejdzie" do środka i nie rozpie**oli butli.





No ale to co na filmach oszukiwali?

betonowypiotr

2024-03-23, 10:53
I wszystko turla się na dół...

danielxc717

2024-03-23, 12:26
Pawehan napisał/a:

Jeżdżę szybko nie ukrywam i często niezgodnie z przepisami, Ale staram się sam siebie zwalniać . Wyprzedzam często , wymijam , czasem trąbie i opierałam innych ale co zrobisz kiedy baba ,kobieta za kierownicą zawalidroga ameba , a ty akurat się spieszysz? Prawo jazdy robiłem w 98 roku kategorie A i B.
Większość z was tutaj nie było jeszcze na świecie, lub sraliście dopiero w pieluchy. Uważam siebie za dobrego kierowcę , ale unikanie niebezpieczeństwa przez szybki manewr cofania to nawet dla mnie coś nowego. Trzeba będzie to poćwiczyć na jakimś placu . Koleś tutaj rzucił mi wyzwanie



Jedz stary ch*ju na badania bo grubo po 40stce peqnei jesteś ślepy i upośledzony

smc

2024-03-23, 13:04
betonowypiotr napisał/a:

I wszystko turla się na dół...




Dziwne. Powinno w górę.

Sonal

2024-03-23, 15:38
smc napisał/a:

Dziwne. Powinno w górę.



NA górze Żar by tak było ;-)