18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesio nabrał ochoty na zabawę...

Halman • 2024-05-06, 06:00

tak wiem, na smalec...

majeńka

2024-05-06, 09:32
Nie wiem co to za cwe* ten @mdps86, ale przy takim znaku wodnym akcje w Buczy czy Katyniu to pikuś.

Jokerd

2024-05-06, 10:05
Poj***ny kundel, jeszcze by się rudym zatruł..

Szangti

2024-05-06, 10:31
Na smalec i na skórę pchlarza.

loky

2024-05-06, 10:48
Jaką p*zdą trzeba być by dać się pogryźć jednemu psu?

lukaszk1985

2024-05-06, 10:49
loky napisał/a:

Jaką p*zdą trzeba być by dać się pogryźć jednemu psu?



Ciebie by pewnie zagryzł maltańczyk :-P

smc

2024-05-06, 11:03
Maltańczyki toałe sk***ysyny. Tak mają naj***ne we łbach, że rzucają się na dużo większe od siebie psy. Gdyby dać mu siłę dobremana, byłby niezniszczalny.

Bul_od_bytu

2024-05-06, 11:43
Nawet kacapskie sabaki nienawidzą kacapów

Eugeniusz62

2024-05-06, 12:36
Szangti napisał/a:

Na smalec i na skórę pchlarza.




Psa, właściciela, czy obu?

dżonyłojlker

2024-05-06, 12:52
majeńka napisał/a:

Nie wiem co to za cwe* ten @mdps86, ale przy takim znaku wodnym akcje w Buczy czy Katyniu to pikuś.



Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz?

majeńka

2024-05-06, 13:20
dżonyłojlker napisał/a:

Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz?

Stopniowanie sk***ielstwa. Kogoś w Buczy lub Katyniu znałeś? Co do tej pierwszej, mam duży szacunek do ukraińców, ale (wbrew temu co Siriuz wygaduje) na Ukrainie nigdy nie byłam, nawet żadnego znajomka online z całej Ukrainy nie znam. Zaś Katyń to zamierzchłe czasy: ktoś kto ma obecnie 100 lat (czyli kuma jeszcze na tyle aby być może łyżką machać, i jeśli bije rekordy sprawności, nawet do kibla zajdzie) był wówczas gimbazjalistą czyli też nie kumał. Szanse że znał ze zrozumieniem kogoś w Katyniu zamordowanego są żadne, i nawet jeśli, wiedzy tej nam nie przekaże. Czyli, Katyń ma dla nas mniejsze znaczenie niż Juliusz Cezar — jedno i drugie historia pisana, ale z jego czasów przynajmniej jakieś zabytki się ostały, na których mogę usiąść i kotom zrobić zdjęcie.

Zaś z powodu jebitnego znaku wodnego ja teraz cierpię.

JebacPis100procent

2024-05-06, 13:35
Eugeniusz62 napisał/a:

Psa, właściciela, czy obu?



Wszystkich po kolei na smalec.

dżonyłojlker

2024-05-06, 13:38
majeńka napisał/a:

Stopniowanie sk***ielstwa. Kogoś w Buczy lub Katyniu znałeś? Co do tej pierwszej, mam duży szacunek do ukraińców, ale (wbrew temu co Siriuz wygaduje) na Ukrainie nigdy nie byłam, nawet żadnego znajomka online z całej Ukrainy nie znam. Zaś Katyń to zamierzchłe czasy: ktoś kto ma obecnie 100 lat (czyli kuma jeszcze na tyle aby być może łyżką machać, i jeśli bije rekordy sprawności, nawet do kibla zajdzie) był wówczas gimbazjalistą czyli też nie kumał. Szanse że znał ze zrozumieniem kogoś w Katyniu zamordowanego są żadne, i nawet jeśli, wiedzy tej nam nie przekaże. Czyli, Katyń ma dla nas mniejsze znaczenie niż Juliusz Cezar — jedno i drugie historia pisana, ale z jego czasów przynajmniej jakieś zabytki się ostały, na których mogę usiąść i kotom zrobić zdjęcie.
Zaś z powodu jebitnego znaku wodnego ja teraz cierpię.



Aha, Katyń to zamierzchłe czasy, ale banderowska maskarada w buczy jest dla ciebie ważniejsza. Do tego zbrodnia w Katyniu to dla ciebie pikuś przy jakimś napisie na filmiku.
Dla was, oczywiście, że Katyń ma mniejsze znaczenie.

lukaszjb

2024-05-06, 14:46
majeńka napisał/a:

Stopniowanie sk***ielstwa. Kogoś w Buczy lub Katyniu znałeś? Co do tej pierwszej, mam duży szacunek do ukraińców, ale (wbrew temu co Siriuz wygaduje) na Ukrainie nigdy nie byłam, nawet żadnego znajomka online z całej Ukrainy nie znam. Zaś Katyń to zamierzchłe czasy: ktoś kto ma obecnie 100 lat (czyli kuma jeszcze na tyle aby być może łyżką machać, i jeśli bije rekordy sprawności, nawet do kibla zajdzie) był wówczas gimbazjalistą czyli też nie kumał. Szanse że znał ze zrozumieniem kogoś w Katyniu zamordowanego są żadne, i nawet jeśli, wiedzy tej nam nie przekaże. Czyli, Katyń ma dla nas mniejsze znaczenie niż Juliusz Cezar — jedno i drugie historia pisana, ale z jego czasów przynajmniej jakieś zabytki się ostały, na których mogę usiąść i kotom zrobić zdjęcie.
Zaś z powodu jebitnego znaku wodnego ja teraz cierpię.


O k***a wspólczuję inteligencji... Gdyby nie Katyń, dziś Polska byłaby w zupełnie innym miejscu(chociaż na 100% nie można być tego pewnym). Tam zginęła elita intelektualna, większośc oficerów i podoficerów Wojska Polskiego. Do dziś jest pustka po tych ludziach, bo te dzisiejsze bydło to żadne elity. I ty to porównujesz do kilku morderstw chłopów w pod Kijowskiej wiosce. Dramat.