18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mercedes ustrzelił szofera

Duczki1234 • 2024-04-25, 06:49
Celownik na masce ma swoją funkcję specjalną


Zulu-Gula

2024-04-25, 07:18
Duczki1234 napisał/a:

Mercedes ustrzelił szofera


Jaki, k***a, mercedes? Przecież to jakieś chińskie gówno.

Duczki1234 napisał/a:

Celownik na masce ma swoją funkcję specjalną


Tu masz te chińskie celowniki:

:lol:






smc

2024-04-25, 07:35
Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?

baronturbina

2024-04-25, 07:47
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?


Super pomysl. Dokup przykrótką koszulkę, ubrudź ją tłuszczem. Do tego klapki kuboty i skarpety. Przestań się kąpać przez tydzień. Potem kurs jazdy lewym pasem. Oczywiście mógł byś być normalnym kierowcą ale burakiem jest być prościej.

Duczki1234

2024-04-25, 07:47
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?



Kuzyn już 10 lat w międzynarodówce . W tym czasie;
-rozwod
- alimenty
- alkoholizm
- brak pomysłu na życie jak wraca na 3 /4 dni albo balet
- problemy z kręgosłupem oraz jelitami
-
Ogólnie śpisz w budzie szczasz na koło polecam

Zulu-Gula

2024-04-25, 07:50
smc napisał/a:

Mam na oku Actrosa,


Scania R500 jest dużo lepsza.

Wojtek76

2024-04-25, 08:44
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?



jeśli masz doświadczenie i kontakty spedycyjne, można próbować,
ale generalnie samotnicze życie i kolorowo wygląda tylko na filmach z jutuba

Roskosmos

2024-04-25, 08:45
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?



Kup i zwiedzaj, tylko mi się nie wpie**alaj przed maskę na lewym pasie

Sadek90

2024-04-25, 09:48
smc napisał/a:

Zastanawiam się, czy nie kupić zestawu i nie zostać kierowcą zawodowym. Mam na oku Actrosa, nowy wraz z naczepą typu firanka. Za cenę jednego mieszkania mógłbym zwiedzać świat.
Co o tym myślicie?



Z tym światem trochę przesadziłeś, ale za to wioskę imigrantów w Calais zobaczysz. Może nawet jednego przypadkiem przywieziesz.

smc

2024-04-25, 09:59
Niepokoi mnie tylko system sanitariatów. Kiedyś w długiej trasie chciałem umyć zęby w łazience na Orlenie, ale mało co nie puściłem pawia. k***a, srać tam jest obrzydliwie, a co dopiero umyć zęby.

htp

2024-04-25, 10:07
smc napisał/a:

Niepokoi mnie tylko system sanitariatów. Kiedyś w długiej trasie chciałem umyć zęby w łazience na Orlenie, ale mało co nie puściłem pawia. k***a, srać tam jest obrzydliwie, a co dopiero umyć zęby.



Idź do McDonald. Tam na ogół jest czysto.

NILE75

2024-04-25, 11:53
Ponad 20 lat spędziłem w kabinie zestawu. Powiem tyle, nie warto. Kiedyś były dobre pieniądze, teraz są gówniane. Pracujesz 15 godzin na dobę, żyjesz w kabinie zdala od domu i rodziny. Powiedzmy, że dostaniesz 9tyś na międzynarodówce, podziel przez liczbę godzin. Te same pieniądze zarobisz jako magazynier z udt.

owiec_mf

2024-04-25, 12:20
Ojej. Nic mu nie jest?

KewinDeBrujne

2024-04-25, 13:39
baronturbina napisał/a:

Super pomysl. Dokup przykrótką koszulkę, ubrudź ją tłuszczem. Do tego klapki kuboty i skarpety. Przestań się kąpać przez tydzień. Potem kurs jazdy lewym pasem. Oczywiście mógł byś być normalnym kierowcą ale burakiem jest być prościej.



Szwagier pracuje 3 tyg trasa i 1 tyg w domu - głównie Holandia. Może i zarobi ok. 12k na rękę ale to jest ch*j nie robota. Robi tylko tak ze względu, że jest kredyt, z którym trzeba się uporać. W domu z kolei samotnie żona z dwójką małych dzieci :) gdzie jak wraca to się cały tydzień kłócą. Szkoda życia. Jeśli masz inne opcje to odpuść.

biegu86

2024-04-25, 16:19
KewinDeBrujne napisał/a:

Szwagier pracuje 3 tyg trasa i 1 tyg w domu - głównie Holandia. Może i zarobi ok. 12k na rękę ale to jest ch*j nie robota. Robi tylko tak ze względu, że jest kredyt, z którym trzeba się uporać. W domu z kolei samotnie żona z dwójką małych dzieci gdzie jak wraca to się cały tydzień kłócą. Szkoda życia. Jeśli masz inne opcje to odpuść.



Jedna zaleta to fakt, że z babą w domu nie siedzi bo tak kłócili by się codziennie. Kolega co dużo jeździł w każdym ciekawym mieście miał jakąś dupe. Jeździł to tu to tam do pracy i przy okazji sobie por*chał.