18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta pobita na śmierć

misiekdiablo1 • 2024-03-29, 06:38
za porwanie i zabicie 8-letniej dziewczynki (Meksyk)

Leszek1337

2024-03-29, 06:44
sam bym po gardle dal ostrym ,

baronturbina

2024-03-29, 06:50
Leszek1337 napisał/a:

sam bym po gardle dal ostrym ,


Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.

WhyDuck1

2024-03-29, 07:05
Powtarzam, kobieta która podnosi ręke na bezbronne dziecko, a Tym bardziej morduje, traci status już nie tyle kobiety, co człowieka.

Zutylizować.

bishfinger

2024-03-29, 07:11
baronturbina napisał/a:

Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.



niby tak, ale pozostaje jeszcze prawo ktore u nas nie istnieje mianowicie prawo odwetu,
nie życzę ci tego ale wyobraź sobie że zabiła twoją córkę..... nie chciałbyś piździe rozerwać gardła??

dzarul

2024-03-29, 07:52
Zatańczyli krakowiaka ....

psotny_fiutek

2024-03-29, 08:03
I tak powinien kończyć każdy pedofil, morderca, zjeb, chory psychicznie itp. co skrzywdzi dziecko !

vortexture

2024-03-29, 08:12
psotny_fiutek napisał/a:

I tak powinien kończyć każdy pedofil, morderca, zjeb, chory psychicznie itp. co skrzywdzi dziecko !



A co jeśli to pomówienia lub pomyłka? Tłum żądny krwi nie przejmuje się tym, że morrduje niewinną osobę

psotny_fiutek

2024-03-29, 08:16
vortexture napisał/a:

A co jeśli to pomówienia lub pomyłka? Tłum żądny krwi nie przejmuje się tym, że morrduje niewinną osobę



Nie wymądrzaj mi tu. Bo ci nie wychodzi.

Wyraźnie napisałem to co napisałem. Tak powinno sie stać jak kogoś przysłowiowo złapią za rękę na takiej zbrodni.

baronturbina

2024-03-29, 08:18
bishfinger napisał/a:

niby tak, ale pozostaje jeszcze prawo ktore u nas nie istnieje mianowicie prawo odwetu,
nie życzę ci tego ale wyobraź sobie że zabiła twoją córkę..... nie chciałbyś piździe rozerwać gardła??


Połamał bym ręce a jeśli w więzieniu by się nią zajęło przez następne lata to poczekał bym aż wyjdzie.

Cutanoid

2024-03-29, 08:19
baronturbina napisał/a:

Ale po co zabijać? Sklepać porządnie a w więzieniu przez lata nie daliby jej zapomnieć. Śmierć jest wybawieniem a dla takich ludzi jak ta baba nie ma litości.


Nie prawda. Przykład Mariusz Trynkiewicz , stal się celebryta. Wśród zwierząt eliminuje się krzywe przypadki. Wśród ludzi to samo powinno być. Ona skończyła w dość łagodny sposób. Na Haiti to by jej pokazali za kradzież ziaren ryżu 2 opony i butelkę , w Europie byśmy musieli ja utrzymywać i jesz,cze dbać o warunki , żeby później nie pozwala zakładu karnego.

baronturbina

2024-03-29, 08:41
Cutanoid napisał/a:

Nie prawda. Przykład Mariusz Trynkiewicz , stal się celebryta. Wśród zwierząt eliminuje się krzywe przypadki. Wśród ludzi to samo powinno być. Ona skończyła w dość łagodny sposób. Na Haiti to by jej pokazali za kradzież ziaren ryżu 2 opony i butelkę , w Europie byśmy musieli ja utrzymywać i jesz,cze dbać o warunki , żeby później nie pozwala zakładu karnego.


A co z takimi robić?


majeńka

2024-03-29, 08:59
Za cycki zawsze piwo.

Zaś autorzy samosądu za morderstwo trafią do pierdla. Sensu to nie miało.

Roskosmos

2024-03-29, 09:50
Ja zawsze powtarzam że samoaądy działają bardzo dobrze.

ra0mir

2024-03-29, 10:07
baronturbina napisał/a:

A co z takimi robić?



I co czekasz od 1,5h na reakcję?
Ile razy strzepałeś już kapucynka z podniety?

Fajnie, że masz takie swoje małe radości :mrgreen: