18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BKFC: Lobov vs. Malignaggi Highlights

Cyjanek • 2019-06-23, 20:17
ch*j w cyrk zwany Fame MMA, patrzcie na to co miało miejsce tego samego dnia:





spoiler


Kilka fotek po innej walce niż ww :mrgreen:
spoiler

Cobran

2019-06-23, 20:53
to akurat jest poj***ne. Może miłe dla oka ale parę walk i emerytura, ryj do końca życia wygląda jak poskładany z puzli i pewnie nie jedna klepka się odlepi, a widownia zapomina po paru dniach/tygodniach.

woytasw

2019-06-23, 21:28
Troglodyci i ich zabawy

URAGE

2019-06-23, 21:33
Cobran napisał/a:

to akurat jest poj***ne. Może miłe dla oka ale parę walk i emerytura, ryj do końca życia wygląda jak poskładany z puzli i pewnie nie jedna klepka się odlepi, a widownia zapomina po paru dniach/tygodniach.



Publika zwykła zapominać o każdym przeciętnym zawodniku czegokolwiek. "Legends never die" jak to mówią, Może i tacy są znani przez jeden moment, ale niektórzy umierają w samotności a świat nigdy o nich nie usłyszał, ani nie usłyszy. Robią w życiu to co kochają i to się liczy. Sama walka na pięści to w zasadzie najbardziej naturalna męska rzecz, choć nie po to cywilizacja się rozwijała, aby intelektualne istoty napie**alały się po gębach jak zwierzęta. Ja osobiście szanuję dwóch facetów, którzy czysto przystępują do walki, mordobicia. Świadomi bycia zamkniętym na ringu sam na sam z człowiekiem pałającym taką samą chęcią zwycięstwa i walczącym do końca. Nie mówię tu oczywiści o tych wszystkich splendorach celebrytów i p*zdeczek w spodenkach, którzy poćwiczą miesiąc i tacy to wielcy fajterzy k***a, a liczy się i tak tylko hajs od zagonionej na wątpliwy fejm publiki, meh.

r061071

2019-06-23, 21:51
sport to zdrowie ale obijanie mordy to juz sport exstremalny

youzeck1984

2019-06-23, 22:28
Ewolucja wsteczna. Przecież wymyślono rękawice... Najlepsze jest to że kobiety też walczą w tej federacji :amused:

czakalakax

2019-06-23, 22:34
mam wrażenie, że ta krew czasem nawet jak cios nie docierał do twarzy do tryskała z tych rękawic, oglądając ten filmik ...

lm65

2019-06-23, 23:19
Mają śmieszne uszka :) ciekawe czy to się da jakoś naprawić, czy zostaje do końca życia takie gówno.

cowboy

2019-06-23, 23:44
ale fame mma to z zalozenia mial byc taki cyrk, jak idziesz do cyrku i wychodzisz to tez narzekasz ze to 'j***ny cyrk'? :v

Justynka99

2019-06-23, 23:53
FAME MMA to nie jest żadne MMA. To tak, jakby powiedzieć, że występujący w meczu Politycy vs. gwiazdy TVN to piłkarze. Fame też nie. Przejrzałam listę walk i ani jednego nazwiska z tej listy nie kojarzę. Nie wiem, kto takie coś ogląda.

djoshin

2019-06-24, 00:37
@ im65tzw kalafiory zostają jak zaraz po urazie nie odciągnie ci ktoś strzykawką

Rydzu92

2019-06-24, 01:16
Justynka99 napisał/a:

FAME MMA to nie jest żadne MMA. To tak, jakby powiedzieć, że występujący w meczu Politycy vs. gwiazdy TVN to piłkarze. Fame też nie. Przejrzałam listę walk i ani jednego nazwiska z tej listy nie kojarzę. Nie wiem, kto takie coś ogląda.



Skoro organizatorzy mają z tego tak ogromne pieniądze to znaczy, że ktoś to ogląda.
Skoro Polsat ma o to tak ogromny ból dupy tzn. że FAME MMA jest popularne i osoby które tam walczą są znane w Internecie.
Ja naprawdę nie rozumiem o co ludzie się tak srają z tym FAME. Nie chcesz, nie oglądaj. Jak Ci się nie podoba to nie komentuj, olej.

CoJaTamKurwaWiem

2019-06-24, 01:32
To ja juz wole te walki kobitek poniżej....

Konikmamy

2019-06-24, 01:38
Kurla Artem jest ruskiem a nawija po hiszpansku i angielsku

Lizodup

2019-06-24, 04:31
co to za j***ne cioty?