18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegnij córuś, biegnij...

Halman • 2024-05-06, 20:22

mamusia czuwa...

baronturbina

2024-05-06, 20:24
Mercedes w tych czasach, w kraju kwitnącej wódki? Musieli na oligarchę trafić.

riddick1773

2024-05-06, 20:45
baronturbina napisał/a:

Mercedes w tych czasach, w kraju kwitnącej wódki? Musieli na oligarchę trafić.



oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.

Geraldinio

2024-05-06, 20:47
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.



Gdybym był opłacanym ruskim trollem, to dokładnie słowo w słowo bym to napisał.

Kormork

2024-05-06, 21:09
riddick1773 napisał/a:

oni są lepiej teraz rozwinięci jak przed wojną. Armenia - niemcy wzrost handlu samochodami o 4000 %. skumaj, że te sankcje im jeezcze pomogły. Ja nie popieram żadnej ze stron, jestem przychylny ku upadku zachodu i jego pedofilskich elit.



To jeden z tych słynnych ruskich trolli albo po prostu głąb.

psotny_fiutek

2024-05-06, 21:33
Głupia p*zda ! Wchodzi na jezdnie z miedzy dwóch wysokich samochodów, nic nie widać przez nie, bo sama nikczemnego wzrostu #pdk i j***na nawet w lewo nie spojrzała puszczając dziecko samopas przed siebie !

No k***a głupia tepa p*zda, nic wiecej. Tylko dzieciaka szkoda.

UnderCloud

2024-05-06, 21:36
Ona nie biegła, tylko jechała na jakimś gówienku

Bul_od_bytu

2024-05-06, 21:41
Dlatego właśnie SUV-y są wk***iające. Duża buda, która zasłania widok na wszystko. Za zwykłą osobówką można zauważyć pieszego, a tu zapomnij. W dodatku jeszcze kaszojad

JenkinsPerkins

2024-05-06, 21:43
Geraldinio napisał/a:

Gdybym był opłacanym ruskim trollem, to dokładnie słowo w słowo bym to napisał.



ale nie jesteś trollem tylko j***nym fajnopolackim przygłupem i sługusem banderowców synu kiepa i pojary

Rosyjski PKB wzrósł o 3,6 proc. w 2023 roku, a w 2024 roku spodziewany jest wzrost rzędu 2,5 proc.

Puciek_kk

2024-05-06, 21:57
JenkinsPerkins napisał/a:

ale nie jesteś trollem tylko j***nym fajnopolackim przygłupem i sługusem banderowców synu kiepa i pojary
Rosyjski PKB wzrósł o 3,6 proc. w 2023 roku, a w 2024 roku spodziewany jest wzrost rzędu 2,5 proc.



Tak. To prawda.
Od kiedy PKB jest istotnym wskaźnikiem? Zdajesz sobie sprawę, że produkcja uzbrojenia (w każdej formie, włącznie z wyciąganiem z magazynów głębokiego składowania, remonty itp.), również wchodzi w skład tego wskaźnika? Jednak jak coś zrobi BUUUUM, to nie wpływa na dobrobyt społeczeństwa (z wyjątkiem eksportu, który w tym zakresie padł na pysk w wiadomym kraju).

htp

2024-05-06, 22:00
Puciek_kk napisał/a:

Tak. To prawda.
Od kiedy PKB jest istotnym wskaźnikiem? Zdajesz sobie sprawę, że produkcja uzbrojenia (w każdej formie, włącznie z wyciąganiem z magazynów głębokiego składowania, remonty itp.), również wchodzi w skład tego wskaźnika? Jednak jak coś zrobi BUUUUM, to nie wpływa na dobrobyt społeczeństwa (z wyjątkiem eksportu, który w tym zakresie padł na pysk w wiadomym kraju).



Nie tłumacz, nie warto.

mamurra

2024-05-06, 22:04
JenkinsPerkins napisał/a:

Rosyjski PKB wzrósł o 3,6 proc. w 2023 roku, a w 2024 roku spodziewany jest wzrost rzędu 2,5 proc.



A w 2022 roku ogłosili, że o 22%. Równie dobrze, mogą sobie napisać, że wzrosło im o 2222%, bo nikt tego nie jest w stanie skontrolować.

Są tylko dwa wskaźniki, których nie można sfałszować: a) oprocentowanie obligacji, b) główna stopa procentowa banku centralnego. Handel ruskimi obilgacjami, o ile mi wiadomo, jest zawieszony, więc pkt a jest niewiadomy.

Ale główna stopa procentowa ich banku to 16%. To oznacza z kolei, że oficjalny wskaźnik inflacji (7-coś %) można sobie włożyć w buty. A co za tym idzie - oficlalny wskaźnik wzrostu PKB również.

Nie ma za co.

Siriuz

2024-05-06, 22:18
Geraldinio napisał/a:

Gdybym był opłacanym ruskim trollem, to dokładnie słowo w słowo bym to napisał.


Kormork napisał/a:

To jeden z tych słynnych ruskich trolli albo po prostu głąb.



Znowu ktoś nie zamknął zagrody i banderki uciekły?

baronturbina

2024-05-06, 22:28
Siriuz napisał/a:

Znowu ktoś nie zamknął zagrody i banderki uciekły?


Towarzyszu Dupov! Doskonała infiltracja środowisk lewackich! Kolejne ruble otrzymacie po wstrzymaniu projektu CPK i marszy rowności w Radomiu! Matka Rossyja patrzy i wdzięcznie trzepocze rzęsami w twoim kierunku.

Siriuz

2024-05-06, 22:48
baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov! Doskonała infiltracja środowisk lewackich! Kolejne ruble otrzymacie po wstrzymaniu projektu CPK i marszy rowności w Radomiu! Matka Rossyja patrzy i wdzięcznie trzepocze rzęsami w twoim kierunku.



Za mało śledzisz polskie media mordko :) U nas serduszkowa lewacka zaraza jest od marszy równości i oni też są przeciwko CPK, tak jak zresztą i Niemcy, i Francja i Rosja :)