18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bambo dostał w czambo

GeorgeHarvey1 • 2024-05-07, 21:10

Od drugiego bambo

mariusz3pl

2024-05-07, 21:18
murzyn z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył :shock:

Dziwne

psotny_fiutek

2024-05-07, 21:22
mariusz3pl napisał/a:

murzyn z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył
Dziwne



Bo to jest frajerska ciota, taki nasz polski oskarek pędzlak, mocny w gębie i straszeniu kolegami czy tatusia znajomymi. Kilku się takich w życiu wyjaśniało i nigdy wpie**ol od takiego nie dostałem.W najgorszym dla mnie razie coś tam po straszeniu pomachał kilka sekund łapkami zanim leżał na glebie.

Robertuss

2024-05-07, 21:31
Murzyn murzynowi murzynem :mrgreen:

piter52

2024-05-07, 21:36
Co oni mają z tymi spuszczonymi nachami..?Im niżej tym większy ,,cfaniak"..?

JanXXIV

2024-05-07, 21:43
Kto to k***a wymyślił żeby chodzić z gaciami na wierzchu???????

SkoPio1

2024-05-07, 22:05
piter52 napisał/a:

Co oni mają z tymi spuszczonymi nachami..?



...nachami?
;>



piter52 napisał/a:

cfaniak



k***A MAĆ! Cwaniak!
;>


A co mają? To są debile, chodząc tak ubrani, W SWOIM przekonaniu pokazują i solidarność z innymi Murzynami-przestępcami, i sugerują, że sami są groźnymi bandytami, gdyż takim w więzieniach odbiera się paski/szelki.
A ponieważ są debilami, to prześcigają się noszeniu spodni coraz niżej.

Taki pakiet - pieczony kurczak, melon, spuszczone spodnie, wołanie o sobie i innych Murzynach: nigger...

mesjans

2024-05-07, 22:28
Ewidentnie za wysoko naciągnął te spodnie, gdyby miał je na kostkach by go rozj***ł.

el...........ss

2024-05-07, 22:39
psotny_fiutek napisał/a:

Bo to jest frajerska ciota, taki nasz polski oskarek pędzlak, mocny w gębie i straszeniu kolegami czy tatusia znajomymi. Kilku się takich w życiu wyjaśniało i nigdy wpie**ol od takiego nie dostałem.W najgorszym dla mnie razie coś tam po straszeniu pomachał kilka sekund łapkami zanim leżał na glebie.



A jakim w takim razie frajerem jest typ, który wali z partyzanta typa, który widać, że nie chce się bić, podaje niby do niego rękę, a potem znowu wali z partyzanta, po czym kopie go po łbie, gdy ten leży półprzytomny na glebie?

Widać seba, że masz zajebiście silną psychikę i pewnie z ciebie kozak jakich mało. A teraz idź dopij browarka, bo pewnie suszy cię w gardle po tych opowieściach

Wombat212

2024-05-08, 00:18
mariusz3pl napisał/a:

murzyn z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył
Dziwne



ta małpa jeszcze nie opanowała sztuki wcigania spodni na cuchnący zad, a co dopiero by wiedziala jak pistoloet trzymać

rodziu1981

2024-05-08, 00:43
Co oni k***a po sraniu spodni nie podciągają

Bul_od_bytu

2024-05-08, 02:22
rodziu1981 napisał/a:

Co oni k***a po sraniu spodni nie podciągają



A kto powiedział, że oni je do srania zdejmują?
Dla naczelnych ubrania to stosunkowo nowy nabytek bo u siebie popie**alali z drewnianymi nasadkami na fiutach i w przepaskach biodrowych

intermag

2024-05-08, 05:08
Co oni mają z tymi gaciami na wierzchu? Nie ukradli większych spodni czy co

Duczki1234

2024-05-08, 06:19
Niech mi ktoś wytłumaczy jak można tak głodzić zwierzęta żeby walczyły o kawałek banana :

Syrwester

2024-05-08, 06:45
Mi to wygląda na murzyńskie zaloty,ten większy pomylił tego mniejszego z samicą. Prawdopodobnie ze względu na kolor upierzenia oraz eksponowane walory myślał iż jest gotowa do kopulacji. :-)