18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uważajcie na psy

sadolkaniesadol • 2024-05-02, 14:25
rozpedzony motocyklista uderza w wyjeżdżający radiowóz. Jeżeli wina funkcjonariusza organów ścigania zostanie udowodniona, zostanie on wydalony ze stanowiska w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i pociągnięty do odpowiedzialności zgodnie z prawem.
30.04.2024




baronturbina

2024-05-02, 14:40
Możesz ten opis po polsku napisać? Wiem że w Rosji macie różne historie ale po pierwsze winny jest policjant. Po drugie… Wjeżdżając na bombach robi to warunkowo i nadal odpowiada za bezpieczeństwo w ruchu.

bleblebator1

2024-05-02, 14:41
Nie żebym bronił psy, ale motor zapie**alał z prędkością WARP1, przekroczył granicę wymiarów i nagle znalazł się na drodze publicznej

majeńka

2024-05-02, 15:00
Policaj stał tam ładne kilka sekund, motoseksualista miał dużo czasu na reakcję.

bleblebator1 napisał/a:

motor zapie**alał z prędkością WARP1, przekroczył granicę wymiarów i nagle znalazł się na drodze publicznej

To dobre tłumaczenie, motór wyjeżdża ci z najciemniejszej dupy nawet w środku dnia. Nie znam tych technologii ale tu musi być jakaś granica wymiarów, teleport, subspace albo coś w tym stylu.

Pedator

2024-05-02, 15:04
To jest Rosja. Jeżeli motopedał był jakimś bogolem albo synkiem to psy bekną. Jeżeli nie to po tym jak się wyleczy pojedzie na Ukraine. Po co takie opisy?

sadolkaniesadol

2024-05-02, 15:10
Pedator napisał/a:

To jest Rosja. Jeżeli motopedał był jakimś bogolem albo synkiem to psy bekną. Jeżeli nie to po tym jak się wyleczy pojedzie na Ukraine. Po co takie opisy?



opisy takie po to że jak go nie wstawię to usuną post za brak opisu

baronturbina

2024-05-02, 15:12
sadolkaniesadol napisał/a:

opisy takie po to że jak go nie wstawię to usuną post za brak opisu


Jak jesteś w Polsce pisz po polsku.

sadolkaniesadol

2024-05-02, 15:13
baronturbina napisał/a:

Jak jesteś w Polsce pisz po polsku.



co ci k***a w nim przeszkaza? przyj***łeś się i będziesz mi szczekać cały dzień

psyhepl

2024-05-02, 16:00
radiowóz na sygnale po drugie ch*j kogo obchodzi j***na rosja k***a dz**ka a putin to pedał i ch*j

Budrys2000

2024-05-02, 16:55
ch*j tam z tymi na filmiku, ktoś wie, czy lepszy na grilla "Schab z Bobrowni" czy "Pyzdra podhalańska"?

;-)

baronturbina

2024-05-02, 17:45
sadolkaniesadol napisał/a:

co ci k***a w nim przeszkaza? przyj***łeś się i będziesz mi szczekać cały dzień


Potrafisz zdanie po polsku napisać?

Tuston_bobczak

2024-05-02, 17:59
Ta jasne w Rosji skarza psa a nie motocyklistę . Opis z martwej dupy motocklisty

shoe5maker

2024-05-02, 19:00
Tyle aut, ale zawsze zajadą drogę motocipie.

Kacu63

2024-05-02, 21:22
By nie zapie**alał to by żył.
Funkcjonariusz niewinny. Włączał się do pasa powoli, zachowując ostrożność mimo włączonych bomb (co nie zawsze idzie w parze u psiarskich).
Z drugiej strony wydaje się, że pies chciał mu celowo zajechać drogę, ale źle ocenił prędkość pana mielonki :D powinni mu medal dać tak czy siak.
Nie wiem co te motoświry mają we łbach. Są absolutnie przekonani, że skoro mają szlifierkę to cała droga publiczna jest dla nich. Jeszcze ciągle z długimi światłami jeżdżą, żeby te "k***y" w puszkach ich widziały jak zapie**alają. I myślą, że to coś daje

cazio

2024-05-02, 22:20
Pedator napisał/a:

To jest Rosja. Jeżeli motopedał był jakimś bogolem albo synkiem to psy bekną. Jeżeli nie to po tym jak się wyleczy pojedzie na Ukraine. Po co takie opisy?



A w PL jest inaczej? Typ z BMW co sp***olił do Dubaju poniósł konsekwencje spowodowania wypadku i ucieczki?