18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego się nie spodziewałem

RobDeMay • 2024-05-01, 09:36
Ciekawe po co przyszedł :D


AndrzejDuuupa

2024-05-01, 13:06
Ja się spodziewałem że go sąsiad przedziurawi z jakiejś dubeltówki za zbyt głośne pukanie lub wtargnięcie.

sameshitman

2024-05-01, 13:07
Biedroń odwiedzający Śmiszka w domku letniskowym, rok 2056.

panar3

2024-05-01, 13:29
Aż mi się kawał przypomniał:
Facet siedzi w chałupie i nagle słyszy pukanie do drzwi
Idzie, otwiera a tam gość w gajerku zagaja... "Dzień dobry, jestem radnym z PiS-u, czy mogę panu nasrać na wycieraczkę?"
Facet odpowiada: panie, och*jałeś pan?! Won mi stąd, nie zgadzam się i jeszcze zaraz kopa ci, ku*asie, zapie**olę!
Gość odszedł, facet wrócił na kanapę, potem spać poszedł i nazajutrz jak wychodził do roboty zobaczył gówno na wycieraczce.
Wk***ił się, leci do Urzędu Gminy, znajduje tego radnego i do niego: Panie, k***a, mówiłem przecie że się nie zgadzam a mam na wycieraczce nasrane, och*jałeś pan?!
Radny luknął na faceta, nawet dupy nie ruszył i gada: konsultacje społeczne były? Były....
:-D

Banowanyzanic

2024-05-01, 14:45
smc napisał/a:

Niedoczekanie.
Kapie się dwa razy dziennie, kosmetyków mam więcej, niż moja żona. To kwestia charakteru, jeden lubi młode studentki, a drugi jak mu nogi śmierdzą...



Twoja sprawa kto gra żonę w związku ty czy twój chłopak.

mateuszsick

2024-05-01, 14:58
Gwarantuję wam że spora część sadolowych bywalców przez wzgląd na swój tryb życia i dietę będzie szczać i srać pod siebie jeszcze przed emeryturą :-) każdy myśli że jest niezniszczalny ale nadejdzie czas kiedy będą leciały pierdy z gruzem po kichnięciu i to bardzo szybko :-) podejżewam że nawet na dniach już któryś napie**oli w gacie po pijaku :mrgreen:

Pitok

2024-05-01, 17:30
Jak dla mnie to koleś myślał, że dotrzyma, ktoś go wpuści do kibla, ale nie wytrzymał. Nie wygląda aby zrobił to celowo.

Pegasi

2024-05-01, 22:35
Niby człowiek a zachował się jak murzyn.

Machol

2024-05-01, 23:28
Pitok napisał/a:

Jak dla mnie to koleś myślał, że dotrzyma, ktoś go wpuści do kibla, ale nie wytrzymał. Nie wygląda aby zrobił to celowo.



Stary to pewnie trochę otępiały. Czuł że jest źle, ale ominął go "niuans" jak bardzo...

Tulkas

2024-05-02, 19:16
bercisko napisał/a:

Coś jak w tym starym kawale.
Szczyt chamstwa - Nasrać komuś na wycieraczkę, zapukać i poprosić o papier



szczyt chamstwa to zapytać powodziana jak mu się powodzi

Mewa27

2024-05-03, 22:56
Podobnie jak po tygodniowym maratonie wódki :shock: