18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na siłowni to się ćwiczy

Centurion • 2024-05-02, 11:07
A nie gapi w ekran


Veni_Vidi

2024-05-02, 11:28
Piękny strzał ale przyjęła to na rogi i bez happy endu

RobsoN

2024-05-02, 13:54
Jak dla mnie mógłby jej jeszcze z kopa poprawić, jak ja nie cierpię tych głupich pip wpatrzonych w telefony.

polakwrocek

2024-05-02, 14:02
... jeżeli motylek ma takie ruchliwe ramiona, to ch*jowo kolejna maszyna ustawiona.
Bo taki strzał wyląduje niezależnie czy ktoś się patrzy w telefon, czy może sprawca w zaszycie kolejne ćwiczenie w planie.

smc

2024-05-02, 17:09
Ekran chyba pękł...

Ja też straciłem telefon na siłowni.

EinsZweiPolizei

2024-05-02, 19:32
polakwrocek napisał/a:

... jeżeli motylek ma takie ruchliwe ramiona, to ch*jowo kolejna maszyna ustawiona.
Bo taki strzał wyląduje niezależnie czy ktoś się patrzy w telefon, czy może sprawca w zaszycie kolejne ćwiczenie w planie.



To gdzie ma stać? Wystarczy za nią nie stać! Jakby cwiczyła, to by nic się jej nie stało. Jebaż każdego z telefonem na siłowni

Cymesowy

2024-05-02, 20:12
EinsZweiPolizei napisał/a:

To gdzie ma stać? Wystarczy za nią nie stać! Jakby cwiczyła, to by nic się jej nie stało. Jebaż każdego z telefonem na siłowni



Stała normalnie obok, możliwe że czekała na swoją kolej, debil ćwiczący bo nigdy nie puszcza się tak maszyny, za nieprawidłowe używanie można wylecieć z siłowni, co do telefonu to nie wiem co Ci ktoś przeszkadza z telefonem na siłowni, zwłaszcza jak używa go między seriami (niektórzy wpisują sobie ile zrobili/jakie ćwiczenia i co mają dalej ułożone)

psotny_fiutek

2024-05-02, 21:34
smc napisał/a:

Ekran chyba pękł...
Ja też straciłem telefon na siłowni.



Też ci ekran pekł w srajfonie i makijaż zniszczył ?

panar3

2024-05-02, 21:39
Cymesowy napisał/a:

Stała normalnie obok, możliwe że czekała na swoją kolej, debil ćwiczący bo nigdy nie puszcza się tak maszyny, za nieprawidłowe używanie można wylecieć z siłowni, co do telefonu to nie wiem co Ci ktoś przeszkadza z telefonem na siłowni, zwłaszcza jak używa go między seriami (niektórzy wpisują sobie ile zrobili/jakie ćwiczenia i co mają dalej ułożone)



Sam jesteś debil. Ewidentnie wina obsługi siłki i durnej pindy co nie wie gdzie się znajduje chyba. Telefon na siłce mi przeszkadza jak ch*j i zostaje w szatni. Powinien być zakaz i ch*j. Siłka to nie miejsce dla durni tylko dla ludzi. Można sobie MP3-kę kupić za parę dyszek i słuchać muzy. Osobna sprawa to baby i ich puste łby. Jak nie telefon, to nagrywanie, zawracanie dupy albo jazgot, k***a, jak na jarmarku. A wypie**alać!

vokesotem

2024-05-02, 23:51
już więcej na siłownie nie pójdzie xD